Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy

Całkowity koszt dostawy jest uzależniony od jego formy i dostawcy. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy (w przypadku większych zamówień niż jedna przesyłka, klient nie dopłaca za jakiekolwiek kolejne przesyłki)

Zamówienie Rodzaj dostawy i opłata Płatność
za pobraniem
Zakupy do 199 PLN In Post - 6.90 PLN
Kurier DPD - 9.90 PLN
Kurier DPD - 14.90 PLN
Zakupy powyżej 199 PLN In Post / Kurier DPD - Przesyłka darmowa in Post / Kurier DPD - Przesyłka darmowa
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W większości przypadków wysyłamy towar w przeciągu 24h od zamówienia (z wyłączeniem zamówień w piątek). W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
Zwroty
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru -> Kliknij i sprawdź szczegóły A my w przeciągu 30 dni na pewno wymienimy Ci towar!
 
Rzetelność
Najlepszą opinię dają klienci, zarówno ci niezadowoleni jak i zadowoleni. Wszystkie szczere opinie możesz sprawdzić o nas na portalu Opineo: Kliknij i sprawdź. Wszystkie opinie są ceną prawdziwych klientów, w żaden sposób nie moderowane. Nasza średnia z ponad 500 ocen to 4.8/5!
 
Jakość
CEP Sports to niemiecka marka z ponad 60-letnią tradycją, jesteśmy zdecydowanie numerem 1 na rynku kompresji na świecie! Ze sprzętu CEP korzystają najlepsi zawodnicy - zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Dołącz do Naszej wielkiej CEP-owej rodziny.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl